להורדת אפליקציה

צור קשר עם חברת טרא נדל'ן ויזמות בע"מ

דירוגי החברה על פי מדד ההתחדשות העירונית

הקש על השנה הרצויה כדי לראות את הדירוג

פעילויות חברת טרא נדל'ן ויזמות בע"מ בתחום ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת טרא נדל'ן ויזמות בע"מ

סה"כ פרוייקטים
פרויקטים בתהליך סה"כ מתחמים בשלבים מתקדמים
פרויקטים בביצוע סה"כ דירות לפני
פרויקטים מאוכלסים סה"כ דירות אחרי

פעילויות החברה בתחום ההתחדשות העירונית

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

* המדידה נכונה למועד 31.8.2021

הנהלת חברת טרא נדל'ן ויזמות בע"מ

יונה גרין

שותף

ברוך בלוי

שותף

אודות חברת טרא נדל'ן ויזמות בע"מ

חברת טרא (התחדשות) מתמחה ופעילה בעולם ההתחדשות העירונית. כחברה ירושלמית ותיקה, טרא (התחדשות) היא השחקן הגדול בעיר בתחומי פינוי־ובינוי והתחדשות העירונית. החברה אחראית על כרבע מכלל הפרויקטים בבירת ישראל.

טרא (התחדשות) הוקמה לפני כעשור על ידי היזם ברוך בלוי. כיום הוא יו"ר ושותף בחברה. בהמשך נכנס כשותף יונה גרין, המכהן כיום כמנכ"ל החברה וכשותף בכיר. יונה גרין הוא אדריכל ומעצב פנים בעל ניסיון רב בניהול ובביצוע פרויקטים בארץ ובחו"ל. יחד עם ברוך בלוי הפכה החברה לכוח משמעותי בתחום הנדל"ן והפיננסים, המביא עימו איתנות פיננסית רבה לצד יכולת מוכחת בהובלת מיזמי נדל"ן מורכבים. יונה גרין מעיד שהסיפוק הגדול ביותר שלו בסוף הפרויקט, הוא הידיעה שהצליח לשדרג את איכות החיים של בעלי הדירות בבניינים הישנים.

זו השנה השלישית ברציפות שחברת טרא (התחדשות) נבחרה על ידי המדד להתחדשות עירונית של גלובס, כאחת החברות המובילות בענף ההתחדשות העירונית בירושלים לשנת 2020.

 

הגדרת הלקוחות כשותפים בתהליך

בחברת טרא (התחדשות) מאמינים בלקוחות - הן ברוכשים החדשים והן בדיירים הוותיקים, שבהם רואה החברה שותפים הלוקחים חלק בתהליכים. החברה דוגלת במתן שירות אישי ואמין ולשם כך מחזיקה את אנשי המקצוע הטובים ביותר. בחברה מועסק צוות גדול ומקצועי שמטרתו לתת את השירות המיטבי לדיירים.

מחלקת התכנון, מחלקת שינויי הדיירים, מחלקת שירות הלקוחות ומחלקות נוספות, מבטיחות שכל הדיירים יקבלו את המענה האנושי הטוב והמקצועי ביותר. המנהלים ואנשי המקצוע של טרא (התחדשות) מלווים את הדיירים גם אחרי מסירת המפתח ואף אחרי שנת הבדק - מכאן יוצא השם הטוב של החברה בעולם ההתחדשות העירונית.

כשותפים לתהליך, הדיירים נהנים משקיפות מלאה בכל שלב ושלב. חברת טרא (התחדשות) מאפשרת לכל הדיירים כניסה חופשית למערכת המידע שלה המעדכנת בכל שלב והתפתחות בתהליך - גם כשמדובר בקשיים שעולים כגון: התנגדויות, דיונים בעירייה, אסיפות דיירים וכדומה. 

 

בונים ומחדשים את עיר הבירה שלנו

בשנת 2013, חברת טרא (התחדשות) החלה את פעילותה בשכונת רמת אשכול בירושלים. כיום היא מחזיקה ב-25 פרויקטים של תמ"א ברחבי העיר וב-11 מתחמים של פינוי־בינוי. סך כולל של מעל 7,500 יחידות דיור בכל רחבי העיר: במרכז העיר, נווה יעקב, ארמון הנציב, הגבעה הצרפתית, גילה, בית הכרם, בקעה ועוד.

בטרא (התחדשות) מוקירים את הזכות להיות החברה המובילה בהתחדשות עיר הבירה, ומתמחים בבנייה ייחודית זאת. לבנייה בירושלים יש דרישות, רגישויות ומגבלות מיוחדות של גובה, קו רקיע ובחלק מהמקרים אף שימור מבנים. בזכות ההיכרות רבת השנים של החברה עם מחלקות העירייה השונות והמוניטין המצוין שלה, היא מצליחה לקדם תהליכים במהירות וביעילות. 

בנוסף על כך, בשנים האחרונות נכנסה החברה לשותפות עם חברות גדולות שרצו לבנות בירושלים ופנו בבקשה אל טרא (התחדשות) – חברה שאין לה אח ורע בהיכרות, בתכנון ובביצוע בעיר. כך נבנו שותפויות עם חברת רוטשטיין, בוני התיכון ועוד. שיפור איכות החיים של הדיירים הוא כנר לרגלי החברה. בכל פרויקט מושקעת מחשבה רבה על השבחת סביבת המגורים, ועל מתן פתרונות מיטביים המתאימים לכל דייר ודייר, במטרה להביא לשיפור איכות החיים ולשביעות רצון מקסימאלית. בטרא (התחדשות) שמים דגש על בנייה מוקפדת ועל עמידה בלוחות זמנים. החברה נהנית מאיתנות פיננסית ומאמון המערכת הבנקאית. יש לה תזרים מזומנים שוטף שמקורו בהון העצמי של השותפים, וכל הפרויקטים זוכים לליווי בנקאי צמוד.

 

צוות עובדים והנהלה מקצועי ואמין

בטרא (התחדשות) דוגלים בגיוס ובעבודה עם אנשי המקצוע הכי מנוסים שיכולים לתת את המענה הטוב ביותר ללקוחות. החברה עובדת עם אדריכלים, מהנדסים, עורכי דין וכלכלנים מהשורה הראשונה. צוותי החברה מחויבים לקידום פרויקטים של התחדשות עירונית. הם מתמצאים לעומק בחוקי הרישוי, בעבודתן של ועדות בנייה מקומיות ומחוזיות ובעבודה מול משרדי הממשלה והרשויות השונות.

 

פרויקטים נבחרים

פרויקט נווה יעקב: בזכות מיקום הפרויקט בשכונה - זהו יעד חם  עבור צעירים, משפרי דיור ומשקיעים. זהו הפרויקט הגדול ביותר המיועד לציבור החרדי. במסגרת הפרויקט יפונו 111 יח"ד וייבנו  מגדלים של 12 קומות המשלבים כ- 520 יח"ד, הקצאת שטחי ציבור מבונים וחזית מסחרית.

סטטוס - התוכנית אושרה למתן תוקף והפרויקט כרגע בתכנון מפורט. יציאה לשיווק באוקטובר 2022.

פרויקט ארמון הנציב - מתחם יט: מגה פרויקט שיישנה את אופי השכונה. הפרויקט משתרע על פני מספר רחובות והוא כולל פינוי של כ-500 יח"ד והקמה של מגדלים בין 15-30 קומות וכן בנייה מרקמית של כ- 2,300 יח"ד. במסגרת הפרויקט ישנה השקעה בשטחי מסחר ובתשתיות חדשות לרווחת דיירי הפרויקט ולרווחת תושבי השכונה.

סטטוס - החלופה התכנונית אושרה ע"י מהנדס העיר ובשבועות הקרובים מסמכי התוכנית יוגשו לוועדה המקומית.

פרויקט אגריפס: בניין הממוקם במרכז העיר, ליד הכניסה לשוק מחנה יהודה ובסמוך לתוואי הרכבת הקלה. לאחר פינוי של 27 יח"ד ייבנה בניין חדש בעל כ-18 קומות מגורים הכוללות כ-70 יח"ד, מעל חזית מסחרית וקומת מבני ציבור.

סטטוס -  התוכנית אושרה להפקדה בוועדה המחוזית.

פרויקט הרדוף: הפרויקט שצמוד לתחנת רכבת הקלה העתידית, כולל פינוי של 178 יח"ד ובנייה של כ-750 יח"ד במגדלים של 25-35 קומות וכן בנייה מרקמית. במתחם ישולבו בתי כנסת, גני ילדים, מעונות יום ושטחי מסחר ותעסוקה.

סטטוס – נפתח תיק תב"ע ובהמתנה לדיון בוועדה המקומית.

פרויקט הגבעה הצרפתית: הפרויקט שבסמוך לצומת הגבעה הצרפתית, כולל פינוי של 309 יח"ד ובניית מגדלים של כ-25 קומות המשולבים עם בנייה מרקמית. בסה"כ מתוכננת בנייה של כ-1,200 יח"ד. המתחם כולל שטח להקמת בית ספר חדש, פארק גדול במרכז והקצאות נוספות לשטחי ציבור בתוך בנייני המגורים.

סטטוס – נפתח תיק תב"ע ובהמתנה לדיון בוועדה מקומית.

פרויקט בית הכרם: הפרויקט שברחוב כרמון כולל פינוי של כ-70 יחידות, ובינוי של בניין רב קומות ו-2 בניינים נמוכים נוספים. בסה"כ כ- 180 יח"ד.

סטטוס – נבחרה חלופה מועדפת ובהכנות של מסמכי התוכנית להגשה לוועדה מקומית.

פרויקטים לדוגמה של טרא נדל'ן ויזמות בע"מ

פארן 14 -קרדיט _ אלקי דייטש
נווה יעקב - הדמיה קרדיט evolvemedia

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

  • © כל הזכויות שמורות
search