להורדת אפליקציה
  • דרך מנחם בגין 7, מגדל גיבור ספורט, רמת גן
  • משרד עורכי דין מוביל- דיירים, Top 15, פינוי בינוי

צור קשר עם משרד חברת עורכי הדין יהב ושות'

פעילות משרד חברת עורכי הדין יהב ושות' בהתחדשות העירונית

ייצוג דיירים

בשלב מוקדם:*

פרויקטי תמ"א 38 | 58

מתחמי פינוי בינוי | 31

סה"כ דירות לפני | 4,396

בשלב מתקדם:*

פרויקטי תמ"א 38 | 10-15

מתחמי פינוי בינוי | 11

סה"כ דירות לפני | 1,500-2,000

מאוכלס:

סה"כ דירות לפני | 1-50

מתחמי פינוי בינוי | 1

הנהלת משרד חברת עורכי הדין יהב ושות'

עו"ד ארנון יהב

שותף מנהל

עו"ד עדי שנהב גלוז

שותפה, ראש מחלקת התחדשות עירונית

עו"ד עינת שקד

שותפה בכירה

עו"ד אלי סגל

שותף, ראש מחלקת ליטיגציה

אודות משרד חברת עורכי הדין יהב ושות'

חברת עורכי הדין יהב ושות' פועלת בתחום הנדל"ן כבר יותר מ-45 שנה, והיא אחת מהחלוצות המשפטיות בתחום הפינוי־בינוי. המשרד חרט על דגלו את המחויבות המלאה לדיירים – ולכן בחר לעסוק אך ורק בייצוגם, ולא לעבוד עבור היזמים.

בחירה יוצאת דופן זו, מאפשרת למשרד לפעול ללא כל חשש לניגוד עניינים, ובמקרה הצורך להיאבק על זכויות הדיירים, בנחישות וללא פשרות.

"עשינו בחירה אידאולוגית," מסביר עו"ד ארנון יהב, "לעבוד אך ורק עבור דיירים ולא עבור היזמים. בחירה זו מאפשרת לנו לעמוד לצד הדיירים בכל מקרה שבו יש בעיה בפרויקט, ומאפשרת לדיירים להיכנס לתהליך המורכב בראש שקט. איתנו – הדיירים יודעים שיש להם גיבוי מלא, ושאנחנו ב-100% בצד שלהם".

 

אלפי לקוחות מרוצים

המשרד החל את דרכו בתחום, כבר בפרויקט הפינוי־בינוי השני שבוצע בארץ בתחום ההתחדשות העירונית – פרויקט "אמרלד" ברחוב ששת הימים בכפר סבא. הפרויקט הסתיים בהצלחה ודייריו, שיוצגו על ידי המשרד, נחשבים עד היום כשגרירי התחום. מאז, המשרד ייצג אלפי בעלי דירות בכל הארץ, בעשרות פרויקטים שהגיעו או מתקדמים לסיום מוצלח. בימים אלה משרד יהב מלווה אלפי דיירים נוספים בפרויקטים שונים.

המשרד מעניק לדיירים שירות מלא – מותאם אישית לכל דייר ודייר, בהתאם לצרכיו. צוות המשרד דוגל ביחס אישי, ממוקד ופרטני, ומקפיד לשמור על קשר לא רק עם נציגויות הדיירים, אלא להכיר אישית כל משפחה ומשפחה ולרכוש את אמונה.

 

צוות מוביל ומקצועי

צוות המשרד מורכב מעורכי דין מנוסים, בעלי ידע, מיומנות ויכולות - המבוססים על פרקטיקה ועבודת שטח. כדי להגן על לקוחות המשרד, עבודת הצוות - מול כלל הגורמים בתהליך - מושתתת על פעילות אקטיבית, על מתן מידע מלא ועל שקיפות. ההערכה המקצועית הרבה לה זוכה המשרד, באה לידי ביטוי בדירוגים הגבוהים במדריכי הדירוג השונים כגון דן אנד ברדסטריט ו־BDI.

המשרד חבר בפורום הקניין ובוועדות ההתחדשות העירונית של לשכת עורכי הדין. צוות המשרד מעורה היטב בכל ההתפתחויות בתחום ולוקח חלק בהליכים ובתיקוני חקיקה. מייסדת המשרד, עו"ד ונוטריון דינה יהב, רשמה על שמה שורת תקדימים משפטיים בתחום הנדל"ן, הנלמדים כיום באוניברסיטאות כחלק מההכשרה בתחום.

 

פרויקטי הדגל של המשרד

רמת אליהו, ראשון לציון – מסלול תקדימי של "בינוי-פינוי-בינוי" כאשר היזם הוא מדינת ישראל/משרד השיכון והבינוי. במסגרת הפיילוט הייחודי, יועברו הדיירים לדירות במספר שכונות חדשות על קרקע משלימה מטעם המדינה, באופן הנותן מענה לכדאיות הכלכלית. המשרד מלווה את הפרויקט מתחילתו. במסגרתו, ייהרסו כ-700 יחידות דיור ישנות ובמקומן ייבנו מגדלי מגורים יוקרתיים בשכונות נחלת יהודה, במתחם האלף ובמתחם נוריות. הפרויקט נמצא בביצוע.

 

MOMENT, מתחם השבטים, בת ים - המשרד מלווה פרויקט פינוי בינוי נרחב במתחם השבטים. במסגרתו נהרסו 144 יחידות דיור קיימות, ובמקומן ייבנו 754 יח"ד ב-4 מגדלים מעל 2 קומות מסחר ותעסוקה. הפרויקט נמצא בביצוע.

 

גפן, בר כוכבא, הרצליה - המשרד מלווה את הפרויקט שבמסגרתו יפונו וייהרסו 124 יחידות דיור ישנות, לטובת בניית כ-400 יחידות דיור חדשות. במתחם הרחב תיבנה שכונה שלמה מהיסוד כשהתכנון כולל פיתוח תשתיות חדשות, לרבות מרכז מסחרי, נתיבי תחבורה, שבילי אופניים, כיכר עירונית ופתרונות ירוקים סביבתיים. הפרויקט נמצא בשלבי בנייה.

 

כתבות אחרונות אודות משרד חברת עורכי הדין יהב ושות'

בין תמ"א 38 לפינוי בינוי; כל התומכים והמתנגדים

עו"ד ארנון יהב: "המדינה מתעדפת את הצרכים של הרשויות על פני הצרכים של התושבים" • הכלכלן והשמאי ירון ספקטור: "חלופת שקד תחסל את התמ"א • צביקה ברוט ראש העיר בת ים: בעד פינוי בינוי אבל לא שוללים תמ"א 38 • הדברים נאמרו במהלך פאנל סוער שנערך באירוע פסגת ההתחדשות העירונית

2022-04-04

זכויות הגיל השלישי בהתחדשות עירונית: כל מה שאתם צריכים לדעת כדי להצליח

ההבדלים בחוק בין פינוי בינוי לבין תמ"א 38 • השינויים בחוק בין גילאי 70 ומעלה לבין גילאי 75 ומעלה • וכיצד נייעל את העבודה מול אוכלוסייה מיוחדת זו • זאת, ועוד בכתבה שלפניכם מתוך הרצאתו של עו"ד ארנון יהב, שותף מנהל במשרד עורכי דין יהב ושות'

2022-02-01

איך למקסם את התמורות בפרויקט של התחדשות עירונית – מדריך לבעלי הדירות

פרויקט התחדשות עירונית הוא פרויקט מורכב, שיכול להיות אף מרתיע מבחינת בעלי הדירות - אך לא חייב להיות כזה • עו"ד ארנון יהב מסביר: כיצד תוודאו שהתמורות המובטחות לכם הן התמורות המקסימליות האפשריות?

2021-05-02
  • © כל הזכויות שמורות
search