משרד עורכי דין מוביל- ייצוג דיירים, ייצוג יזמים

אודות וקסלר, ברגמן ושות' - עורכי דין:

משרד עורכי הדין וקסלר ברגמן ושות' הוקם בשנת 1936 ,והינו אחד המשרדים הוותיקים בישראל. מאז הקמתו עומד המשרד בשורה אחת לצד משרדי עורכי הדין המובילים בארץ, עם מחלקת נדל"ן מהגדולות והמנוסות בין משרדי עורכי הדין בישראל. 

במשרד עורכי הדין וקסלר ברגמן ושות' כ־50 עורכי דין, פרקטיקה אזרחית־ מסחרית מקיפה עם התמחויות בתחומי נדל"ן, תשתיות, תכנון ובנייה, חברות והיי־טק, בנקאות ושוק ההון, כינוסים ופירוקים (לרבות הסדרי חוב), ליטיגציה, דיני עבודה, עסקאות מסחריות ועסקאות בינלאומיות.

המשרד מדורג על ידי גופי הדירוג המובילים, באופן עקבי, בקבוצות האיכות המובילות ובמספר רב של תחומי התמחות. בתחום הנדל"ן ובתחום התכנון והבנייה מדורג המשרד במשך שנים רבות בקבוצת האיכות הגבוהה ביותר. 

 

נדל"ן

למשרד מחלקת נדל"ן מהגדולות והמנוסות במשרדי עורכי הדין בישראל, אשר מונה כ־20 עורכי דין, שותפים ושכירים.

מחלקת הנדל"ן מטפלת בפרויקטים גדולים, מורכבים ומגוונים לרבות הקמת שכונות מגורים, מגדלי משרדים, קניונים, בתי מלון, פארקי תעשייה ומדע, פרויקטי תשתית, פרויקטי BOT, פרויקטים של התחדשות עירונית מסוג פינוי־בינוי ומסוג תמ"א 38 ,רכישות תאגידים המחזיקים ובונים נדל"ן בארץ ונדל"ן בחו"ל וטיפול בעסקאות עם רשות מקרקעי ישראל.

המשרד מלווה את כל שלבי הפרויקט: רכישת הזכויות במקרקעין, עריכת הסכמי המימון, עריכת החוזים עם הקבלן המבצע, היועצים, המתכננים ונותני השירותים לפרויקט, ליווי הבנייה ועריכת הסכמי המכר או השכירות.

המשרד מתמחה גם במימון עסקאות נדל"ן, הן בייצוג יזמים ברכישת קרקעות ובהסכמי ליווי פיננסי להקמת פרויקטים, והן בייצוג בנקים המממנים פעילות נדל"ן. במסגרת זו המשרד מייצג בנקים מהגדולים בישראל, בעסקאות של העמדת אשראי וליווי פיננסי לפרויקטים בהקמה. 

תכנון ובנייה  

למשרד התמחות בתחומי התכנון והבנייה. הליווי המשפטי ניתן מראשיתו של הפרויקט ועד להשלמתו. המחלקה בוחנת את התכנון המוצע ומלווה את ההליכים הסטטוטוריים מול גופי התכנון והרשויות המקומיות, עד לאישורה הסופי של התוכנית. מחלקת התכנון והבנייה מייצגת את לקוחותיה בדיונים בפני גופי התכנון, בפני ועדות הערר המחוזיות והארציות ומול בתי המשפט לעניינים מנהליים. לאחר אישור התוכנית מחלקת התכנון והבנייה מייצגת את לקוחותיה בהליכי הרישוי השונים, ולבסוף בהליכים להפחתת היטל ההשבחה ובתביעות ירידת ערך. 

התחדשות עירונית

המשרד פעיל בתחום ההתחדשות העירונית כבר יותר מעשור, והינו בעל ניסיון מעשי עשיר בתחום בייצוג יזמים, דיירים, בנקים מלווים אשר מעניקים ליווי פיננסי ליזמים בפרויקטים אלו וחברות ניהול העוסקות בתחום. המשרד מלווה מגוון רחב של פרויקטים של התחדשות עירונית ברחבי הארץ, בהם כאלו שכבר הושלמו, החל בפרויקטים של תמ"א 38 הכוללים עשרות יחידות כל אחד, ועד פרויקטים של פינוי־בינוי במתחמי ענק הכוללים מאות רבות של יחידות. ניסיונו הרב של המשרד בתחום הנדל"ן בכלל ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט, הניסיון הרב שבייצוג יזמים, דיירים ובנקים מלווים והמעטפת המקצועית של יתר מחלקות המשרד לרבות מחלקת התכנון והבנייה – אלו מהווים ללא ספק יתרון ייחודי עצום בליווי פרויקטים של התחדשות עירונית. משרדנו חרט על דגלו שלושה עקרונות יסוד בייצוג דיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית, המהווים מפתח חשוב להצלחת הפרויקט - שקיפות, שיתוף ושוויון.

 

הנהלת החברה

אבי בן יעקב

עו"ד שותף, מנהל מחלקת הנדל"ן

תומר צדוק

עו"ד שותף, מנהל תחום התחדשות עירונית

עידן מטלין

עו"ד שותף

פרויקטים

כתבות אחרונות

נדל"ניוזלטר

מעוניינים לקבל עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדלן?
  • © כל הזכויות שמורות
search