חברה מובילה בתמ"א 38 - ארצי, ראשון לציון, בת ים

פעילות בתמ"א 38

פעילות בפינוי בינוי

סה"כ פרוייקטים: מיקום דירוג:
פרויקטים בתהליך: סה"כ מתחמים:
פרויקטים בביצוע: סה"כ דירות לפני:
פרויקטים מאוכלסים: סה"כ דירות אחרי:

פעילות בתמ"א 38

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

אודות א. אדלר נכסים בע"מ:


קבוצת אדלר, בבעלות מר אלמליח רוברט ועו"ד אדריאנה שכטר, הינה מחלוצות הבנייה על פי תמ"א 38 ומתמחה זה עשרות שנים בתוספות בנייה ובהתחדשות עירונית. לקבוצת אדלר מוניטין רב, והיא ידועה בבנייה איכותית ובסיום פרויקטים לשביעות רצונם המלאה של הדיירים, כמו גם של המפקחים ועורכי הדין מטעמם. 

החברה מנוסה ביותר בתחום ההתחדשות העירונית וביצעה את אחד הפרויקטים הראשונים בארץ במסגרת תמ"א 38, ברח' כצנלסון 12–10 בראשון לציון, אשר הסתיים כבר בשנת 2009. לחברה חוסן כלכלי וניסיון מקצועי הדרושים לביצוע הפרויקטים השונים, תוך שיתוף פעולה עם דיירי הבניינים. החברה משקיעה מאמצים ומשאבים גדולים כדי להקל על הדיירים בזמן הבנייה ומעסיקה את טובי אנשי המקצוע המומחים בתחומם, על מנת לבצע ולסיים פרויקטים באיכות בלתי מתפשרת.

המוניטין שלו זוכה החברה הינו הכוח המוביל אותה, והיא פועלת לשמרו מתוך הבנה כי דיירי הבניינים השונים הינם שגרירי החברה ושותפים פעילים בפרויקט ובהצלחתו.

השילוב בין ידע ומומחיות, לצד העסקת אנשי מקצוע מובילים בתחומם, מסייעים לחברה ליזום ולבצע פרויקטים באופן המקצועי ביותר.

הידע והניסיון שהצטברו בחברה לאחר שנים רבות של עשייה בתחום, מאפשרים לה להתמודד בהצלחה גם עם פרויקטים מורכבים מבחינה הנדסית.

החברה מדורגת במדד היוקרתי ליזמות, בנייה והתחדשות עירונית של עיתון גלובס, ומדד 100 DUNS החברות הגדולות במשק דירג את החברה כחברה המוכרת ביותר בזירת ההתחדשות העירונית. על אף היותה חברה ארצית גדולה, מקפידה החברה על שמירת קשר אישי מול הדיירים בכל בניין, ועל שימת לב לדרישות ולבעיות של כל דייר ודייר. זאת, באופן ישיר ובלתי אמצעי על ידי נציג אישי העומד מול הדיירים בכל תקופת ההתקשרות והבנייה ומהווה כתובת לכל בעיה או דרישה.

החברה חרטה על דגלה מצוינות בביצוע, יחס אישי קרוב ונגיש לדיירים- והכול במקצועיות ללא פשרות. בקבוצת אדלר, בעלי החברה מעורבים באופן אישי בכל פרויקט, מפקחים ומוודאים שהפרויקט מתקדם על פי לוחות הזמנים ועל הצד הטוב ביותר. 

תמיד יש עם מי לדבר, תמיד יש על מי לסמוך 

כבר כשני עשורים קבוצת אדלר יוצרת ומגשימה חלומות. כל פרויקט נבחר בקפידה ומבוצע בתשומת לב אישית, עם המון נשמה.

פרויקטים נבחרים

  • מנדלי 7, תל אביב – פרויקט תמ"א 38/1 שבוצע בבניין היסטורי  שנבנה בשנת 1936, על כל המורכבות שבכך. בבניין הקיים 44 יח"ד, קומת מסחר תחתונה וקומת מרתף הממוקמת מתחת לכביש. החברה חיזקה ושיפצה את הבניין, החליפה את התשתיות הישנות לתשתיות מתקדמות והתקינה מעלית. לבניין נוספו קומה וחצי חדשות ובהן שש דירות דופלקס המשתרעות על שטח שבין 70 מ"ר ל־120 מ"ר. הפרויקט הסתיים לפני כחצי שנה.
  • גלוסקין 10, ראשון לציון – במהלך חפירת יסודות הבניין התגלתה  בשטח באר עתיקה. החברה צלחה את האתגר ההנדסי, והבניין בן ארבע הקומות שופץ וחוזק לשביעות רצון הדיירים. החברה הוסיפה לבניין 5.2 קומות והבנייה הסתיימה בשנת 2016.
  • אהרון קרון 21, ראשון לציון – פרויקט שהסתיים בשנת 2017. החברה חיזקה את הבניין, החליפה תשתיות, התקינה מעלית, בנתה מרפסות שמש לדירות הקיימות והוסיפה 5.2 קומות.
  • כצנלסון 12–10, ראשון לציון – אחד מהפרויקטים הראשונים, כאמור, של תמ"א 38 שבוצעו בארץ. הפרויקט הסתיים עוד בשנת 2009.

נוסף על אלו החברה מקדמת תכנון, רישוי וביצוע של עוד כ־40 פרויקטים, הן במסגרת תמ"א 38/1, הן במסגרת תמ"א 38/2 והן במסגרת של פינוי־בינוי.

הנהלת החברה

אדריאנה שכטר

עו"ד, מנכל"ית משותפת ובעלים

רוברט אלמליח

מנכ"ל משותף ובעלים

פרויקטים

נדל"ניוזלטר

מעוניינים לקבל עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדלן?
  • © כל הזכויות שמורות
search