מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברות נדל"ן מובילות:

אודות חברת ארנסט אנד יאנג - EY

EY פועלת כדי לבנות עולם עבודה טוב יותר, לסייע ביצירת ערך עבור לקוחות, אנשים וקהילה ולבנות אמון בשוקי ההון. בהתבססות על נתונים וטכנולוגיה, צוותי EY המגוונים, בלמעלה מ -150 מדינות, מבטיחים אמון ובטחון ועוזרים ללקוחות לצמוח, לשנות ולפעול טוב יותר.

באמצעות ביקורת, ייעוץ, מיסים, אסטרטגיה וליווי עסקאות, אנשינו שואלים את השאלות הנכונות, על מנת למצוא תשובות חדשות לנושאים המורכבים העומדים בפני עולמנו כיום.

אנו מחויבים לסייע לארגונים לפתור את האתגרים הקשים ביותר שלהם ולממש את שאיפותיהם הגדולות ביותר - החל מסטארט-אפים ועד חברות רב-לאומיות, ישראליות וזרות.

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת ארנסט אנד יאנג - EY

"הייתה ציפייה לראות דם ברחובות, אבל הענף הגיע למשבר ברמות מינוף סבירות"

הפודקאסט "נדל"ן בראש צעיר" מארח את רו"ח גיא פייביש, שותף ב-EY ישראל וראש תחום עסקאות וייעוץ נדל"ן במחלקה הכלכלית בחברה. בשיחה עם אליאור רביניאן הוא מספר איך מעריכים סיכון ושווי, על ההבדלים בין נדל"ן מניב להתחדשות עירונית והשפעת עליית הריבית. "אם נישאר עם הריבית הזאת לאורך שנים, נראה גם ירידת שווי של חברות ועלייה בתשואות בעלי הנכסים"

2023-08-22

כבר לא כסף קטן: היקפי המימון להתחדשות - למעלה מ-5 מיליארד ש' בשנה במחוז ת"א בלבד

כך עולה מניתוח שבצעה רובי קפיטל ואשר יוצג רשמית מחר, המתבסס על נתון לפיו במחוז ת"א לבדו החלה בנייתן של 8,500 יח"ד בהתחדשות ב-12 החודשים האחרונים. "מוטת הכובד במימוני מיזמי נדל"ן בישראל עוברת להתחדשות העירונית"

2023-06-20

האם מס הרכישה על דירה להשקעה יפחת ל-5%?

אם אכן כך יקרה, ישלמו המשקיעים 5% בלבד כמס רכישה, עד לסכום של 1.7 מיליון שקל, ו-6% עד לסכום של 3.5 מיליון שקל •

2020-07-12

עו"ד ורו"ח ורד אולפינר-היבטים מיסויים הקשורים במשבר הקורונה

אולפינר דיברה בהרצאה אשר נערכה במסגרת "בוקר של נדל"ן" ועסקה בנושאים שונים הנחשבים לבוערים ביותר בתחום מיסוי המקרקעין • האזינו להרצאה במלואה

2020-06-29

"ניכנס לקיפאון חריף מבחינת רכישת דירות מצד משקיעים"

עו"ד ורו"ח ורד אולפינר מ-EY ישראל דיברה ב"בוקר של נדל"ן" על היבטים מיסויים הקשורים במשבר הקורונה והמליצה ליזמים: "לא לחכות שהמדינה תפצה על הנזקים הכלכליים''

2020-05-05

בוקר של נדל"ן - גם בימי המשבר: הרצאות נדל"ן מקצועיות אצלכם ב-ZOOM

משבר הקורונה שפוקד אותנו מעלה שאלות רבות ומעורר מצוקות אינספור • מרכז הנדל"ן יעביר הרצאות מקצועיות מדי שבוע, בנושאים הבוערים ביותר בענף • ב-27.4 – ההרצאה "מימון פרויקטים בתקופה של חוסר ודאות"

2020-04-22

רגע לפני שבת: הכתבות הנצפות ביותר השבוע באתר מרכז הנדל"ן 13.03.20

ענף הנדל"ן מתכונן להתמודדות עם השפעות משבר הקורונה • בוטלה תוכנית להוספת שטחי ציבור של עיריית תל אביב • ותוכנית רובע שדה דב אושרה להפקדה • רגע לפני שבת, 13.03.20

2020-03-13

"הפקטור המשמעותי ביותר בשוק הדיור - הריבית; השפעתה כ-50%"

דורון שהרבני, שותף מנהל בפירמת EY ישראל, דיבר בכנס מיסוי הנדל"ן 2020 של הפירמה ומרכז הנדל"ן • "היום גם כחלון לא יכול לחלוק על זה שחזרנו לעליות מחירים"

2020-02-01

ועדת ערר: מחסן ששימש למגורים ימוסה בהתאם לייעודו החוקי

עד כה, המיסוי המקובל היה בהתאם לשימוש בפועל; ורד אולפינר סקל, EY: "להחלטה חשיבות רבה מאוד בפרויקטים של התחדשות עירונית"

2019-08-26

"תחום המיסוי הופך להיות מורכב מאוד; מי שלא חי אותו עלול להפסיד הרבה כסף"

הקצב הגבוה שבו משתנה ומתעדכן תחום מיסוי הנדל"ן מחייב התעדכנות בלתי פוסקת מצד אנשי הענף • כנס מרכז הנדל"ן ופירמת EY שם את הפוקוס על הנושא המרכזי והמהותי הזה

2020-03-11

חברות נדל"ן מובילות בהתחדשות עירונית

הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...