מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברות נדל"ן מובילות:

אודות חברת ארנו קפיטל

ארנו קפיטל מספקת פתרונות ליווי חוץ בנקאי ומימון למיזמי נדל”ן תוך בנייה של מבנה מימון המותאם לצרכים ולרכיבי החוב הנדרשים ליזם, החל ממסגרות אשראי לליווי בניה במתכונת ליווי בנקאי סטנדרטי ולרבות ערבויות עפ”י חוק המכר, השלמות הון עצמי והלוואות מסוג אובליגו בטחונות.

כתבות אחרונות אודות חברת ארנו קפיטל

העלון שמנגח את חברות הנדל"ן: מי עומד מאחורי "פרופרטי ניוז"?

"פרופרטי ניוז" – עלון המופץ באמצעות המייל ורשת הוואטסאפ, עורר לאחרונה סערה סביב "כתבת תחקיר" שפרסם על חברות המימון של דנה סנדר ועדי צים, שטוענים כי היא שקרית לחלוטין. זו אינה הפעם הראשונה שבה מפרסם העלון תחקירים על חברות נדל"ן שאמינותם מפוקפקת. בדיקת מרכז הנדל"ן מעלה כי מאחורי העלון עומד דורון רוזנצוויג, שהורשע בעבר במכירת מידע חסוי. רוזנצוויג: "אני לא נכנס לשיטות העבודה שלנו"

2023-01-15

רגע לפני שבת: הכתבות הנצפות השבוע באתר מרכז הנדל"ן 15.01.21

תישקל דחייה במועד להגשת התנגדויות לתוכנית המטרו • ענף הנדל"ן בנובמבר 2020 היה מהפעילים בשנים האחרונות • וביהמ"ש דחה תביעה של י.ח דמרי • רגע לפני שבת, 15.01.21

2021-01-14

אשראי ב-250 מיליון: אס.אר אקורד וארנו קפיטל ישתפו פעולה

השתיים חתמו על הסכם להעמדת מעטפת אשראי ליזמים ולקבלנים, גם בתחום ההתחדשות העירונית • "בתקופה המאתגרת הנוכחית יש צורך אמיתי במתן פתרון פיננסי מקיף"

2021-01-12

חיבור מימוני נוסף: איילון וארנו קפיטל יקצו אשראי במיליארד שקל

מסגרת האשראי תועמד על ידי ארנו קפיטל, ולצד זה מתכננת איילון להקצות פוליסות ערבויות חוק מכר בסכום זהה • "מציב את הקרן בשורה אחת עם המערכת הבנקאית"

2020-02-01

סנדר: "כמו כל בועה, תהיה התרכזות לכמה קרנות טובות ואיכותיות"

מנכ"לית קרן ארנו מציגה את יתרונות קרן החוב הציבורית והלא סחירה, מודה שקל מדי לגייס היום כסף בחוץ ומזהירה יזמים שקופצים מהר מדי

2019-11-17

חברות נדל"ן מובילות בהתחדשות עירונית

הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...