להורדת אפליקציה

צור קשר עם חברת אנשי העיר

פעילויות חברת אנשי העיר בתחום ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת אנשי העיר

סה"כ פרוייקטים
פרויקטים בתהליך סה"כ מתחמים בשלבים מתקדמים
פרויקטים בביצוע סה"כ דירות לפני
פרויקטים מאוכלסים סה"כ דירות אחרי

פעילויות החברה בתחום ההתחדשות העירונית

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

* המדידה נכונה למועד 31.8.2021

הנהלת חברת אנשי העיר

רון חן

מייסד ומנכ"ל

עמית גולדשטיין

סמנכ"ל הנדסה

מיכאל בלטרברט

סמנכ"ל תכנון

מור ורשבסקי יניב

סמנכ"לית כספים

רוני חורש

סמנכ"לית שיווק, מכירות וקהילה

ירדן אהרוני

סמנכ"לית ויועצת משפטית

אודות חברת אנשי העיר

אנשי העיר הינה חברת נדל"ן מובילה המתמחה בייזום, בניהול ובבנייה של פרויקטים למגורים במסגרת התחדשות עירונית, תוך התמחות מקצועית בפרויקטים בעיר תל אביב. החברה נמנית עם החברות המובילות בתחום תמ"א 38 והתחדשות העירונית על פי דירוג גלובס ואתר מדלן. 

 

חברת אנשי העיר, שהוקמה על ידי שלושה טייסי קרב בחיל האוויר ובהם המנכ"ל, רון חן, היא חברה בת של חברת רוטשטיין נדל"ן. זה יותר מעשור שלאנשי העיר הצלחות מוכחות בהובלה ובניהול של פרויקטים מורכבים, תחת לוחות זמנים מחמירים. החברה ביצעה את אחד הפרויקטים הראשונים במסגרת תמ"א 38 בתל אביב, ולאחרונה מסרה את הפרויקט הראשון של הריסה ובנייה בתוכנית הרובעים.  כיום אנשי העיר מובילה את הפעילות בכ־60 פרויקטים ייחודיים, תוך שימת דגש בעיר תל אביב, וזאת במסגרת התחדשות עירונית, כולל בניינים לשימור, בניינים להריסה ובנייה מחדש ומתחמי פינוי־בינוי גדולים. החברה עובדת בשיתוף פעולה עם משרדי האדריכלים המובילים בארץ, האמונים על תכנון הפרויקטים, בפיקוח מחלקת האדריכלות והתכנון הפנימית של החברה. 

 

גב כלכלי איתן 

 

כחברה בת של חברת רוטשטיין נדל"ן, חברה ציבורית שהוקמה לפני כ־60 שנה שבהן הטביעה את חותמה על שוק הבנייה הפרטי והציבורי בישראל, נהנית אנשי העיר מגב כלכלי איתן. לחברת רוטשטיין נדל"ן ניסיון מקצועי עשיר והון עצמי ומוניטין רב שנים, המאפשרים ייזום ובניית פרויקטים עתירי מימון בהיקפים של מאות מיליוני שקלים, וליווי בנקאי מלא לכל פרויקט.

 

שקיפות וחוויית שירות כערכים מובילים

 

אנשי העיר זכתה בתו השקיפות של אתר מדלן, כחברה בעלת חוות דעת גבוהה ביותר בקרב בעלי דירות בתל אביב. החברה רואה לנגד עיניה את רווחת הדיירים והדיירות ואת היחס האנושי בכל פעילויותיה, לאור ההבנה כי פרויקט תמ"א 38 מהווה תהליך מורכב עבור הדיירים והדיירות המתגוררים בבניין. לכן משקיעה אנשי העיר משאבים רבים ומשקיעה מאמצים אדירים בשמירת הקשר עם בעלי ובעלות הדירות, כדי להעניק להם חוויה שונה וידידותית ככל הניתן, לאורך כל חיי הפרויקט.

 

הדיירים כשותפים לקהילה

 

בימינו, אנשים רוצים להרגיש כחלק מקהילה, בדגש על תחושת קהילה במקום מגוריהם. אנשי העיר מהווה חלק מהקהילה של הדיירים בפרויקטים כיום, לאור ראייתה את הדיירים ואת הדיירות כשותפים ושותפות בעלי אינטרסים זהים. לכן, אנשי העיר מקפידה על בניית דירות ובניינים המשפרים את איכות החיים של הדיירים, ומהווה שותפה לא רק עד מסירת המפתח, אלא גם שותפה לחיים, אף לאחר סיום הפרויקט.

 

פרויקטים נבחרים בתל אביב:

רמז 19 – פרויקט הריסה ובנייה מחדש. הריסת מבנה ובו 12 דירות ובניית בניין ובו שש קומות ושתי קומות בנסיגה, עם 20 יחידות דיור.

מוזיר 4 - פרויקט הריסה ובנייה מחדש. הריסת מבנה ובו 12 דירות ובניית בניין ובו שש קומות ושתי קומות בנסיגה, עם 25 יחידות דיור.

מודליאני 10 - פרויקט הריסה ובנייה מחדש. הריסת מבנה ובו 12 דירות ובניית בניין ובו שש קומות ושתי קומות בנסיגה, עם 21 יחידות דיור.

בצלאל 1 - פרויקט הריסה ובנייה מחדש. הריסת מבנה ובו שמונה דירות ובניית בניין ובו שש קומות ושתי קומות בנסיגה, עם 18 יחידות דיור.

פנקס 11–13 - פרויקט הריסה ובנייה מחדש. הריסת מבנה ובו 26 דירות ובניית בניין ובו שמונה קומות ושתי קומות בנסיגה, המכילות 48 יחידות דיור.

כצנלסון 7 - פרויקט הריסה ובנייה מחדש. הריסת מבנה המכיל 15 דירות ובניית בניין ובו שש קומות ושתי קומות בנסיגה, עם 25 יחידות דיור.

קליי 18 - פרויקט הריסה ובנייה מחדש. הריסת מבנה ובו 13 דירות ובניית בניין ובו שמונה קומות ושתי קומות בנסיגה, עם 24 יחידות דיור.

מלצ'ט 3 - בית ביאליק ההיסטורי, בית המגורים של משפחת חיים נחמן ביאליק. בניין לשימור מחמיר, לרבות שיקום והוספת 2.5 קומות.

סוטין 13 - פרויקט הריסה ובנייה מחדש. הריסת מבנה ובו תשע דירות ובניית בניין ובו שש קומות ושתי קומות בנסיגה, עם 13 יחידות דיור.

צייטלין 15 - פרויקט הריסה ובנייה מחדש. הריסת מבנה ובו 16 דירות ובניית בניין ובו שש קומות ושתי קומות בנסיגה, עם 27 יח"ד. 

דובנוב 1 - הריסה ובנייה מחדש. הריסת מבנה ובו 21 דירות ובניית בניין ובו שש קומות וקומת גג בנסיגה, עם 38 יחידות דיור.

מתחם הורקנוס - פרויקט הריסה ובנייה מחדש. בניין מורכב בן 95 יח"ד ומסחר, שיהפוך לבניין ובו שש קומות וקומת גג בנסיגה, ובו 145 יחידות דיור וחנויות. 

מתחם לה גוורדיה 45–35 - פרויקט פינוי־בינוי. שישה בנייני רכבת המכילים 114 יחידות דיור, שיפונו לטובת בניית מתחם מגורים חדש ובו 420 יחידות דיור, חזית מסחרית ללה גוורדיה ומבנה ציבורי.

מתחם לוחמי גליפולי 62-60 - פרויקט תמ"א  2/38( הריסה ובניה(, 2 בנייני רכבת ובהם 28 יחידות דיור יפונו לטובת בניית מתחם מגורים חדש ובו 72 יחידות דיור המתפרסות על פני 8 קומות.

 

 

פרויקטים לדוגמה של אנשי העיר

_מתחם הורקנוס, תל אביב. קרדיט_ לאנדו סטודיו
מלצ'ט 3, תל אביב. קרדיט_ לאנדו סטודיו
מתחם לה גארדיה 35-45, תל אביב. קרדיט_ לאנדו סטודיו
פנקס 11-13, תל אביב. קרדיט_ לאנדו סטודיו

וידאו אודות חברת אנשי העיר

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת אנשי העיר

היזמים נערכים לשנת הבחירות בעיריות: "תחול צניחה בהתחלות הבנייה"

בכנס נדל"ן שנערך בת"א הציגו היזמים את הסיכונים המאיימים כיום על הענף. בעלי ב.ס.ר על טירוף מחירי הקרקעות: "אלו שרכשו לא יידעו לשלם, ואלו שלקחו הלוואות מהבנקים יהיה קשה להם להחזיר". מנכ"ל אשדר: "אנחנו חווים האטה במכירות, הסיכון שלנו עלה"

2022-06-20

רון חן: "החזון של אנשי העיר הוא להגשים חוויית חיים; הפרויקט מתחיל כשנכנסים לדירה החדשה - זו התחדשות עירונית אמיתית"

כיצד הופכים פרויקט התחדשות עירונית – מהמהלכים המורכבים ביותר בעולם הנדל"ן – להצלחה בעיני כל השותפים לו, ומהי "חברה תל אביבית להתחדשות עירונית"? • רון חן, מנכ"ל ובעלי אנשי העיר, והאנשים שלצידו, מסבירים

2021-12-29

ירושלים: רוטשטיין ו-Terra יקימו יחד 521 יחידות דיור חדשות בשכונת נווה יעקב

מדובר על מתחם שבו קיימות כיום 111 דירות, ובמקומן יוקמו גם 830 מ"ר שטחי מסחר • רוטשטיין מעריכה כי ההכנסות מהפרויקט יסתכמו בכ-765 מיליון שקל, והרווח – בכ-115 מיליון שקל

2021-10-27

איילת רוסק: "הרעיון: לתת חווית שירות בנקאית - אבל אחרת"

איך ממשיכים לספק מימון לפרויקטים גם בזמן הקורונה? איילת רוסק, מנכ"לית ומייסדת מכלול: "צריך להיות רץ למרחקים ארוכים; אנחנו מאמינים בשוק הזה, שיודע לתקן את עצמו"

2020-12-27

רוטשטיין נדל"ן תקים 420 יח"ד במזרח ת"א; צפי הכנסות: כ-820 מיליון שקל

החברה זכתה, באמצעות חברת הבת "אנשי העיר", במכרז של עזרה ובצרון לביצוע פרויקט פינוי-בינוי ברחוב לה גוורדייה בעיר • במסגרת הפרויקט יוקמו 16 בניינים בני 15-7 קומות

2020-12-21

"פארק האסבסטונים" בי-ם יפותח בהשקעה של 70 מיליון שקל

הפארק שבדרום-מערב עיר הבירה יהפוך לפארק רובעי-עירוני ויכלול בין היתר אגם מלאכותי • רוטשטיין תחזיק ב-55% מחברת אנשי העיר, ותהפוך לבעלת השליטה בה.

2020-08-28

החלה הקמת המלון החדש באילת- גב ים נגב

מלון בראון 42 הוא הראשון שזכה להיתר בנייה בעיר לאחר 17 שנה • מלון ראשון יוקם בקריות – בתחומי עיריית קריית מוצקין • והשר אשכנזי סייר בתחומי הפארק המתרחב בבאר שבע

2020-07-10

רגע לפני שבת: הכתבות הנצפות ביותר השבוע באתר מרכז הנדל"ן 09.07.20

רובע הכניסה לעיר בירושלים מתחיל לתפוס תאוצה • סימנים להתאוששות הן בתחום הנדל"ן למשרדים והן בתחום הנדל"ן למגורים • ובוטלה הקמת מרלו"ג ביישוב יד חנה • רגע לפני שבת, 09.07.20

2020-07-09

"הביקוש בפרויקטים כמו פנקס 13-11 בצפון הישן גבוה; תמ"א 38 תעלה מחירים ב-15-10% - עד 60,000 שקל למ"ר"

כשמשלבים יחד אזור מהיוקרתיים בעיר – ובישראל בכלל - ופוטנציאל בלתי נגמר להתחדשות עירונית, מקבלים הזדמנות נדל"נית בלתי חוזרת • פרויקט פנקס 13-11 של חברת אנשי העיר כדוגמה שחייבים להכיר

2020-05-13

מאיפה הגיעו אלינו יזמי הנדל"ן? עצמאיים שחיפשו יותר

סקר מיוחד שביצע מרכז הנדל"ן מציג תמונה מעניינת לגבי התחומים שמהם הגיעו היזמים לענף • החל בבעלי מקצועות העוסקים בתחום ועד מקצועות רחוקים שנות אור ממנו

2020-06-07

אנשי העיר נגד עיריית ת"א: "חריגה קיצונית ובוטה מסמכות"

בעתירת החברה נכתב כי למנסחי התוכנית "לא ניתנה סמכות לבצע על דעת עצמם שינויים אשר כרוכים בהפחתת זכויות בנייה" • כתב העתירה המלא – בכתבה

2020-03-03

רגע לפני שבת: הכתבות הנצפות ביותר השבוע באתר מרכז הנדל"ן 31.01.20

אריאל יוצר בעד ביטול התמ"א במועד שנקבע • המשכנתאות שוברות שיאים • עוד דחייה במכרז הראשון בפרויקט שער העיר בירושלים • ופינוי-בינוי ראשון בשכונה ד' ביפו • רגע לפני שבת, 31.01.20

2020-01-31

משרד עו"ד קרן כהן בלחרסקי ושות': "פרויקט התחדשות רווי באתגרים מכל הסוגים; התמודדות עם השינויים לאורך הדרך מביאה להצלחה"

סיפור על רצונות הדיירים, היזמים, הרשות המקומית וכלל הגורמים בהתחדשות עירונית שהשתלבו יחד – והביאו לסיום הפרויקט הראשון של התחדשות עירונית ברובע 4 בת"א • עו"ד קרן כהן בלחרסקי ממשרד קרן כהן בלחרסקי ושות': "מאוד נרגשת"

2021-08-12

"מאחורי הכסף": מהו הסקטור שצמח דווקא בזמן משבר הקורונה?

בזמן המשבר פרח שוק הפנטהאוזים ודירות הגן – ככל הנראה מתוך הרצון לחללי חוץ נרחבים • חברת אנשי העיר: "רוב הדירות שנמכרו במהלך הסגר – במחיר גבוה מ-7 מיליון שקל"

2021-01-07

איילת רוסק מנכ"לית מכלול: "כל הרעיון של מכלול הוא לתת חוויית שירות בנקאית - אבל אחרת"

איך ממשיכים להעניק מימון לפרויקטים גם בתקופת הקורונה? מנכ"לית מכלול איילת רוסק מסבירה: "צריך להיות רץ למרחקים ארוכים; אנחנו מאמינים בשוק הזה, הוא יודע לתקן את עצמו"; "מכלול היא כמו סיירת מטכ"ל"

2020-12-27

רכבת התמ"א עוזבת את התחנה - רון חן, מנכ"ל חברת אנשי העיר: "צריך להבין - עוד שנתיים זה מחר"

על רקע ביטולה העתידי של התוכנית ממליץ לדיירים רון חן, מנכ"ל חברת אנשי העיר, להתחיל את התהליך בבניין שלהם בהקדם • "מה שאפשר לקבל היום לא יהיה בעוד שנה"

2020-02-01

רון חן מנכ"ל אנשי העיר: מהם אתגרי הממשלה הבאה בתחום ההתחדשות העירונית

מה הממשלה הבאה צריכה לעשות כדי לייצר מספיק דירות מגורים לעשורים הבאים • איך לשחרר את הפקק ולהגדיל את ההיצע? • מנכ"ל אנשי העיר רון חן מסביר

2019-02-04

אבישי בן-חיים מנכ"ל רוטשטיין ורון חן מנכ"ל אנשי העיר: האם יזמים קטנים ישרדו בשוק?

מדוע יותר ויותר חברות נדל"ן גדולות חוברות ליזמים קטנים ובינוניים לפרויקטי תמ"א, ואיך מתמודדים בשוק תחרותי שכזה • אבישי בן-חיים מנכ"ל רוטשטיין ורון חן מנכ"ל אנשי העיר באולפן

2018-12-16
  • © כל הזכויות שמורות
search