חברה מובילה בתמ"א 38- דירוג ארצי, רמת גן, גבעתיים

פעילות בתמ"א 38

פעילות בפינוי בינוי

סה"כ פרוייקטים: מיקום דירוג:
פרויקטים בתהליך: סה"כ מתחמים:
פרויקטים בביצוע: סה"כ דירות לפני:
פרויקטים מאוכלסים: סה"כ דירות אחרי:

פעילות בתמ"א 38

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

אודות אנגלאינווסט התחדשות עירונית:

אנגלאינווסט התחדשות עירונית בע"מ היא חברת יזמות נדל"ן המהווה חלק מקבוצת השקעות בינלאומית אשר נוסדה על ידי יעקב אנגל, יזם נדל"ן עם מוניטין בינלאומי וניסיון של עשרות שנים בשוק הנדל"ן המקומי והגלובלי. החברה מתמחה בפרויקטים של תמ"א 38 ופינוי־בינוי ומציעה שירותים מקיפים תחת קורת גג אחת: תכנון, מימון וביצוע פרויקטים באיכות הגבוהה ביותר. אחרי יותר מ־40 שנות פעילות, החברה מתגאה בפרויקטים רבים שבוצעו בארץ ובחו"ל. בתחום ההתחדשות העירונית החברה החלה את פעילותה ב־2008, אז הייתה אחת מחלוצות הענף.


מעדיפים מתחמים גדולים, על מנת לספק פתרון מקיף ולשפר את איכות החיים של הדיירים:
באנגלאינווסט מעדיפים לעבוד על מתחמי דיור שלמים "משום שבמתחם גדול הבנייה מקיפה יותר, הנגישות גדולה יותר ומתאפשר תכנון אופטימלי לכל האזור", אומר עופר אנגל, סמנכ"ל פיתוח עסקי של אנגלאינווסט. "נוסף על כך, התמורה לדיירים לרוב גדולה יותר. אומנם ככל שיש יותר דיירים ההליך שונה מבחינה תכנונית, אך החברה מפעילה מחלקה שלמה שנותנת מענה לדיירים. מודעות הדיירים כיום מפותחת יותר והתחום כולו גדל, כך שהדיירים מגיעים להליך כשהם מגובשים". 

בשנים האחרונות פנתה אנגלאינווסט לתחום הפינוי־בינוי, מתוך אמונה כי פרויקטים שכאלו יהיו מהירים יותר לביצוע על רקע שינוי המדיניות בענף, הכולל קידום מהיר יותר של מתחמים. הפעילות החדשה בתחום פינוי־בינוי התאפשרה בעיקר הודות ל'חוק הווד"לים' ולעידוד מצד גורמים רבים במשוואה, אשר הובילו להאצה בבנייה למגורים בשל מחסור בדירות. בפרויקטים של פינוי־בינוי הכדאיות הכלכלית גדולה יותר: כל פרויקט עומד בממוצע על כ־200 יח"ד, לעומת כ־30 דירות בפרויקטים של תמ"א 38. 

"היתרון בהוצאה לפועל של פרויקט פינוי־בינוי, מבחינתנו, הוא מתן פתרון מערכתי אזורי, ולא נקודתי כמו בתמ"א 38. בפרויקטים כאלו בוחנים עומסי תנועה, דרכי גישה וקיום מוסדות ציבוריים כמו בתי ספר, גני ילדים וכדומה. נוסף על כך, הדיירים מקבלים דיור חלופי ללא עלות ולא צריכים לסבול את הלכלוך, הרעשים והפסקות החשמל. דירת התמורה החדשה גדולה יותר, נוסף על חניה בטאבו. בבניינים בני יותר מ־12 קומות ניתן ליהנות מיתרונות הבנייה לגובה, בהיבט ניצול יעיל של השטח, לצד תוספת נוף שמתבטאת בעלייה ניכרת בשווי הנכס - וכך כולם מרוויחים", אומר אנגל. 

התחדשות עירונית בראש שקט, עם גב כלכלי רחב 
אחד היתרונות המרכזיים של אנגלאינווסט בענף ההתחדשות העירונית הוא הגב הכלכלי והיכולת לנהל עשרות פרויקטים במקביל, בהון עצמי ללא מימון חוץ. "יש לנו ניסיון רב ו־ותק של 40 שנה בביצוע, בניצוחו של יעקב אנגל, בעל השליטה של החברה, ששמו הולך לפניו ומלווה אותנו בכול", מעיד אנגל. 

פרויקטים נבחרים של אנגלאינווסט

  • קריניצי 104-102, רמת גן - הפרויקט בביצוע, ממוקם בלב רמת  גן. פרויקט של תמ"א 38/2, הריסת בניין קיים ובניית שני בניינים איכותיים ויוקרתיים בני עשר קומות, אחד עם 38 יח"ד ואחד עם 47 יח"ד.
  • צה"ל 22-20, גבעתיים - בלב שכונת ארלוזורוב בגבעתיים, קרוב למרכז, ברחוב שקט ויוקרתי. הפרויקט לקראת ביצוע. פרויקט תמ"א 38/2, הריסת שני בניינים והקמת בניין מגורים בן 7 קומות ו-20 יח"ד.
  • ויצמן 12, רמת השרון - ממוקם בשכונה המערבית השקטה. הפרויקט בתכנון. פרויקט תמ"א 38/2 ,הריסת 19 יח"ד קיימות והקמת בניין יוקרתי הכולל שתי כניסות וכ-45 יח"ד.
  • פסח חברוני 120, ירושלים - פרויקט בתכנון, שבמסגרתו ייהרס בניין בן ארבע קומות ו-27 יח"ד, וייבנו שני בניינים עם כ־100 יח"ד חדשות. תמהיל הדירות – 3 ,4 ,5 חדרים, דירות פנטהאוז יוקרתיות ודירות גן.

הנהלת החברה

מרט יודלביץ

מנכ"ל

עופר אנגל

סמנכ"ל פיתוח עסקי

פרויקטים

נדל"ניוזלטר

מעוניינים לקבל עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדלן?
  • © כל הזכויות שמורות
search