משרד עורכי דין מוביל- ייצוג יזמים, ייצוג דיירים, פינוי בינוי

אודות אילן גלזר ושות' עורכי דין :

משרד אילן גלזר ושות' עורכי דין מהמובילים בארץ בתחום המקרקעין והנדל"ן, בעל ותק וניסיון עשיר בליווי עסקאות מקרקעין מורכבות הן בארץ והן בזירת הנדל"ן הבינלאומית, ובעל התמחות בת שלושה עשורים בתחום ההתחדשות העירונית על כל סוגיה. 

צוות המשרד מלווה באופן שוטף אלפי לקוחות, בהם קבוצות רכישה וקנייה, חברות, יזמים, קרנות השקעה, קבלנים, בעלי נכסים, דיירים ומשקיעים. 

ניסיון עשיר וידע - מייסד ומנכ"ל המשרד, עו"ד אילן גלזר, הוא בעל ניסיון של כ־30 שנה בתחום הנדל"ן והמקרקעין. תחת ניהולו המקצועי והמסור טיפל ומטפל המשרד באלפי עסקאות מקרקעין ונדל"ן, בהן פרויקטים של התחדשות עירונית, תמ"א 38 ,עסקאות פינוי־בינוי ועיבוי־בינוי, קבוצות רכישה, הקמת קרנות ומיזמי השקעה לנכסי נדל"ן מניבים ועוד. 

מקצועיות, יצירתיות ויעילות – צוות המשרד מלווה את לקוחותיו בכל שלבי העסקה, משלב החזון ועד לסיום הפרויקט, במקצועיות, ביצירתיות וביעילות. 

ניסיון של שלושה עשורים בתחום ההתחדשות העירונית
זה שלושה עשורים פועל המשרד בתחום ההתחדשות העירונית בכל רחבי הארץ, זוכה להערכה ולהוקרה על עשייתו בתחום ומדורג שנה אחר שנה בראש המדדים המקצועיים הנחשבים ביותר. הידע הרב והניסיון העשיר שנצברו לזכות המשרד לאורך השנים מאפשרים לצוות להעניק שירות מקצועי, פרקטי ויצירתי ללקוחותיו ולספק ליווי מקיף ומלא החל בשלב גיבוש ההצעה, דרך הליך בחירת היזם/הקבלן המבצע ולאורך שלבי הרישוי והביצוע, עד לאכלוס הדירות ורישומן בלשכות המקרקעין. למשרד יכולות מוכחות בניהול ובליווי של כמה פרויקטים מורכבים בו־זמנית, וכן היכרות מעמיקה עם ההיבטים המשפטיים והמסחריים ועם האינטרסים השונים של כלל המעורבים – בעלי הדירות, היזמים, בעלי המקצוע השונים, הרשויות המקומיות, רשויות התכנון ועוד. 

הזדמנות לייצר ערך
המשרד רואה את תחום ההתחדשות העירונית כהזדמנות מצוינת עבור כל השותפים לתהליך, שבאמצעותה ניתן ליצור שינוי של ממש, לשפר את איכות החיים ואת ביטחונם האישי של הדיירים, לחדש ולשפר את התשתיות לרווחת כלל הציבור ולהשיא תמורה כלכלית משמעותית. תהליכי העבודה המדויקים של המשרד, הידע המשפטי הנרחב והמעמיק, וכן יכולת ההקשבה והבנת הצרכים, הם אלו המסייעים לצוות המשרד להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותיו, גם בעסקאות נדל"ן מורכבות, מאתגרות וייחודיות. מלבד תחום ההתחדשות העירונית מתמחה המשרד גם בתחומים כמו משפט מסחרי, גישור עסקי, עסקאות קומבינציה, ליטיגציה, תכנון ובנייה - לרבות הגשת עתירות, קידום תב"עות ועוד. 

פרויקטים נבחרים 

  • פרויקט רמות השרון,  רמת השרון - פרויקט פינוי־בינוי הכולל 588 דירות בארבעה מגדלים מפוארים, בעיצוב ארכיטקטוני יוצא דופן. שלב שנימתוך ארבעה נמסר בימים אלו, ושלב שלישי צפוי לצאת לביצוע בחודשים הקרובים.
  • פרויקט בר כוכבא, רח' ז'בוטינסקי, בני ברק - פרויקט פינוי־בינוי הכולל בנייני מגורים ומגדל משרדים בן 60 קומות בצמוד לתחנת הרכבת הקלה.זוהי תוכנית הפינוי־בינוי הראשונה בעיר, והראשונה בישראל שבה מספר הדירות נותר על כנו, וניתנת תמורה על ידי תוספת בשטחי משרדים. צפוי לצאת לדרך בשנה הקרובה.
  • פרויקט הכלנית, שכונת קריית גיורא, אור יהודה – שטח של 17 דונם הכולל שמונה בניינים בני 17 קומות כל אחד, פארק רחב ידיים, מבני ציבורותמהיל דירות מגוון המותאם לצורכי האוכלוסייה במקום. שלב א' עתיד לצאת לדרך בחודשים הקרובים.
  • פרויקט אחאב, קריית אונו – פרויקט פינוי־בינוי הכולל 56 דירות קיימות ו־148 דירות חדשות בשני מגדלים. בשל מקומו של הפרויקט, שהתברר כי נמצא בתחום המטרו הצפוי להיבנות בעיר, נדרש תכנון מחודש אשר הושלם בימים אלו. הפרויקט עתיד לצאת לדרך ברבעון השלישי של השנה.

הנהלת החברה

אילן גלזר

עו"ד, מייסד ובעלים

פרויקטים

נדל"ניוזלטר

מעוניינים לקבל עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדלן?
  • © כל הזכויות שמורות
search