קורס דו"ח אפס ייחודי ומקיף במיוחד

הקורס המשולב של מרכז הנדל"ן ילמד אתכם הכול על דו"ח אפס, מפי בכירי הענף • זו ההזדמנות שלכם לזכות בידע הפרקטי ביותר להצלחתו של פרויקט נדל"ן

קורס דו"ח אפס (מרכז הנדל"ן)
קורס דו"ח אפס (מרכז הנדל"ן)

אחד הדו"חות החשובים ביותר בענף הנדל"ן הישראלי הוא, כמובן, דו"ח אפס – הדו"ח שמאפשר ליזם להבין הכול על היבט הכלכלי של הפרויקט שהוא רוצה להוציא לפועל, ואף לגשת אל הגוף המממן בביטחון רב יותר, עם נתונים ברורים ומדויקים ככל הניתן לגבי העלויות הצפויות, ההוצאות המוערכות, ההכנסות המשוערות ועוד.

אבל דו"ח אפס הוא לא משהו שאפשר ללמוד על רגל אחת. מדובר בעניין שדורש לימוד מעמיק, יסודי, מעשיר ומחכים. בדיוק בשביל זה גיבשנו עבורכם, כאן במרכז הנדל"ן, את הקורס המשולב בהכנת דו"ח אפס לאנשי נדל"ן.

עד כמה דו"ח אפס קולע למציאות בהערכת הכלכליות של פרויקט נדל"ני? מה מפיקים ממנו הבנקים והגופים המממנים בכללם, ומה הוא יכול לגלות ליזמים על הפרויקט שלהם? האם יש בכלל טעם לצפות את הכול מראש ולהעריך עלויות ותזרימים, בעוד בעולם הנדל"ן הבלתי צפוי הוא הדבר הכי צפוי? איך נדע לכמת במדויק פרויקט שלם לתוך קובץ מחשב אלקטרוני – אותו קובץ אקסל מפורסם? 

זה הזמן ליישר קו עם הידע הפרקטי ביותר להצלחת פרויקט הנדל"ן הבא שלכם, בקורס חדשני ופרקטי עם המרצים המובילים בענף – אנשי מקצוע מהבכירים בעולם הנדל"ן, שרק מחכים להעניק לכם מהידע שלהם ולאפשר גם לכם לרכוש את יכולת הניתוח החשובה כל כך של דו"ח האפס.

הקורס מציע כ-50 הרצאות דיגיטליות, לצד מפגשי זום מקצועיים ומפגשים פיזיים שיכללו הרצאות וזמן חשוב ליצירת נטוורקינג. הקורס, שמובל על ידי טובי אנשי המקצוע התחום, ילווה אתכם לאורך הדרך - לא מדובר בהשתלמות נקודתית! ההרצאות המקצועיות והמעודכנות ילוו אתכם לתמיד, בכל עסקה שתעשו. 

רוצים לדעת עוד על הקורס ולהירשם?
לחצו כאן

הקורס כולל:

מפגש היכרות + הרצאה
• 14 שיעורים מלאים (לצורך הנוחות נערכו יחידות דיגיטליות באורך 20-15  דקות) + מצגת לכל שיעור
• מפגשי זום לשאלות ותשובות לאורך 12 חודשים (מפגש זום אחד בחודש לפחות) עם סגל המרצים
• חלוקת תעודות (לאחר מעבר על 70% מהחומר והשלמת מבחן בהצלחה) + הרצאה

הזדמנות חד-פעמית - מבצע לשמאי המקרקעין אשר יצטרפו לקורס דו"ח אפס של מרכז הנדל"ן!

• חברי לשכת שמאי המקרקעין בישראל זכאים לכפל הנחות!
• מחיר מבצע ברישום מוקדם: 3,400 ש"ח + מע"מ
• מחיר לחברי לשכת שמאי המקרקעין בישראל: 15% הנחה ממחיר הרשמה מוקדמת ובסה"כ 2,890 + מע"מ
• מחיר מלא: 4,000 ש"ח.

קראו עוד במרכז הנדל"ן

רוצים לדעת עוד על נדל"ן בכלל ועל התחדשות עירונית בפרט? פודקאסט "החזית העירונית" ממתין לכם. האזינו לפרק האחרון - פרק 12 עם אילי בר ועו"ד תמר עדיאל זכאי

כתבות נוספות שיעניינו אותך
  • © כל הזכויות שמורות
search